Çağlayan Mahallesi Çarşı Cami kapısı

CROM&NİKEL PASLAMAZ ANA GİRİŞ KAPISI UYGULAMASI 1996 Yılında ilk defa camimizde uygulanmıştır. Caminin ana giriş cami kapıları ÇİFT KANAT 2 ADET KAPIDAN OLUŞMAKTADIR.

200 X 350 cm Yan yana 2 adet kapıdan oluşmaktadır.

KOMPLE PASLANMAZ BÖLME CAMİ KAPILARI, PANOLAR, KANALLAR, ve ŞADIRVAN oturakları şadırvan oturakları tamamlanarak yıllardır ilk günkü temizliğinde kullanılmaktadır.


PASLANMAZ CAMİ KAPILARI , Komple paslanmaz malzemeden Camiye özel projelendirilerek SELÇUKLU MİMARİSİ uygulanmıştır. Özel mil menteşe, rulman yataklı, özel kilit, kauçuk dayama ve tüm bağlantı elemanlarında PASLANMAZ MALZEME kullanılmıştır. Üst bordürde mermer işlemeye uygun örgü motif PASLANMAZ OLARAK DEVAM ETTİRİLMİŞTİR.

paslanmaz ekipmanlar, Tüm Küpeşteler, Ortak kullanım alanlarında, ayakkabılık, Tuvalet kapıları, bölmeler, kişisel temizlik alanları ile ulaşımı ve bakımı zor olan kanal, dere, ızgara ve rögarlar PASLANMAZ MALZEME KULLANILMIŞTIR. Şadırvan ve abdesthane oturakları, musluk aynaları, askı ve kullanım alanları cami kapısı PASLANMAZ ÇELİK MALZEMEDEN ÖZEL ÜRETİLMİŞTİR.

Loading...
uygulamalar
uygulamalar
uygulamalar